Życzenia od Zarządu AENIT

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,
Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Życzymy nie tylko spokojnych i zdrowych, ale przede wszystkim radosnych Świąt – spróbujmy w tych trudnych czasach chcieć więcej niż tylko zdrowia i spokoju! Mamy nadzieję, że bezpieczni po trzech szczepieniach, zasiądziemy przy gwarnym stole, aby cieszyć się obecnością najbliższych.
Życzymy Państwu sukcesów w Waszej pracy zawodowej i naukowej. Bądźcie z nami – przygotowaliśmy dla Państwa niespodzianki, które od stycznia pojawią się na stronie www.aenit.pl: wykłady, EKG miesiąca, dostęp do obowiązujących wytycznych i standardów, związanych z tematyką elektrokardiograficzną oraz informacje o publikacjach, na które warto zwrócić uwagę.
Życzymy dobrego zimowego wypoczynku i zapraszamy tym razem na wiosenną konferencję AENiT Kasprowisko 2022. Przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle atrakcyjny, bardzo nowoczesny program z udziałem wybitnych ekspertów z kraju i zagranicy – proszę sprawdzić na stronie www.kasprowisko.pl! Czekamy na streszczenia Państwa doniesień naukowych – najciekawsze będą prezentowane w sesjach dydaktycznych z udziałem ekspertów, co pozwoli Państwu przedyskutować własne doświadczenia na szerokim forum.
Szczęśliwego Nowego Roku!
W imieniu Zarządu AENiT,
Katarzyna Biernacka