Aktualności i Wydarzenia

Powołano Zespół Ekspertów do spraw Badań Geneteycznych w Kardiologii

Z ogromną przyjemnością informuję, że z inicjatywy Asocjacji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny, Sekcji Zaburzeń Rytmu Serca, Kardiologii Dziecięcej i Kardiologii Sportowej PTK został powołany przez Zarząd PTK w dniu 6 czerwca 2023 Zespół Ekspertów PTK ds. Badań Genetycznych w Kardiologii. Ideą działania zespołu jest stworzenie dokumentu, który zostanie opublikowany w Kardiologii Polskiej jako stanowisko Zespołu Ekspertów. Dokument ma odnieść się do wskazań do

Abstrakty na ICE 2023 do końca lutego

Przypominamy, że 28 lutego upływa termin zgłaszania abstraktów na tegoroczny kongres The International Congress of Electrocardiology, który w tym roku odbędzie się w Osace w dniach 6-9 czerwca. Organizatorzy bardzo liczą na prace z Polski. Szczegóły poniżej.

Abstrakty i zgłoszenia na Maraton EKG do 10 lutego

Informujemy, że do 10 lutego przedłużony został termin nadsyłania prac oryginalnych na Konferencję AENiT Kasprowisko 2023 oraz przypadków na Maraton EKG, który w ramach Kasprowiska odbędzie się 29 marca.
Abstrakty należy zgłaszać przy użyciu formularza: https://kasprowisko.pl/zglos-abstrakt/

Program Kasprowisko 2023 już dostępny

Szanowni Państwo! Miło nam poinformować, że dostępny jest już szczegółowy (i praktycznie ostateczny) program Kasprowiska 2023. Znajdziecie go pod linkiem: https://kasprowisko.pl/program-merytoryczny/

Ruszyła rejestracja na Kasprowisko 2023!

Informujemy, że na stronie https://kasprowisko.pl/ otwarta została możliwość rejestracji na 29. Konferencję AENiT PTK Kasprowisko 2023. Zalecamy pośpiech, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Najbliższe aktywności AENiT

Szanowni Państwo, najbliższe miesiące będą pełne aktywności przygotowanych i wspieranych przez naszą Asocjację!
Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!Już za 3 tygodnie w Katowicach odbędzie się Kongres PTK. Nasza Asocjacja przygotowała dwie bardzo ciekawe sesje z udziałem uznanych ekspertów. W czwartek, 22 września o 10:30 na sali Wrocław odbędzie się sesja pod tytułem "EKG jako podstawowe narzędzie diagnostyczne", zaś w piątek, 23 września o godznie 9:00 na sali Opole zaplanowano Warsztat EKG pod tytułem "Moje ciekawe zapisy"

Kasprowisko już za miesiąc!

Dokładnie za miesiąc, 6 kwietnia rozpocznie się doroczne spotkanie szkoleniowo - naukowe Asocjacji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny!

Program Kasprowiska 2022 jest już gotowy, ostateczny i bardzo ciekawy. Gościć będziemy w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane ponad 100 znakomitych wykładowców przede wszystkim z Polski, ale też i całego świata. Przygotowaliśmy dla Państw kilkadziesiąt sesji i warsztatów, myślę, że uczestnicy jak zawsze będą mieli problem z wyborem, na którą z czterech sal się wybrać!

Termin zgłaszania przypadków na Maraton EKG przedłużony!

Informujemy, że termin zgłaszania przypadków na Maraton EKG został przedłużony do 31 grudnia 2021. W tym roku najpopularniejsza sesja Kasprowiska odbywa się pod hasłem "Ten jeden szczegół..." Temat bardzo prawdziwy, bo wiemy doskonale jak małe szczegóły a czasem tylko jeden załamek, jedna ewolucja w jednym odprowadzeniu dają nam klucz do rozpoznania. Te szczegóły trzeba umieć zobaczyć, rozpoznać i wyciągnąć wnioski..

Propozycje przypadków należy nadsyłać mailowo na adres [email protected]

Strony