Aktualności i Wydarzenia

Ruszyła rejestracja na Kasprowisko 2023!

Informujemy, że na stronie https://kasprowisko.pl/ otwarta została możliwość rejestracji na 29. Konferencję AENiT PTK Kasprowisko 2023. Zalecamy pośpiech, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Najbliższe aktywności AENiT

Szanowni Państwo, najbliższe miesiące będą pełne aktywności przygotowanych i wspieranych przez naszą Asocjację!
Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!Już za 3 tygodnie w Katowicach odbędzie się Kongres PTK. Nasza Asocjacja przygotowała dwie bardzo ciekawe sesje z udziałem uznanych ekspertów. W czwartek, 22 września o 10:30 na sali Wrocław odbędzie się sesja pod tytułem "EKG jako podstawowe narzędzie diagnostyczne", zaś w piątek, 23 września o godznie 9:00 na sali Opole zaplanowano Warsztat EKG pod tytułem "Moje ciekawe zapisy"

Kasprowisko już za miesiąc!

Dokładnie za miesiąc, 6 kwietnia rozpocznie się doroczne spotkanie szkoleniowo - naukowe Asocjacji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny!

Program Kasprowiska 2022 jest już gotowy, ostateczny i bardzo ciekawy. Gościć będziemy w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane ponad 100 znakomitych wykładowców przede wszystkim z Polski, ale też i całego świata. Przygotowaliśmy dla Państw kilkadziesiąt sesji i warsztatów, myślę, że uczestnicy jak zawsze będą mieli problem z wyborem, na którą z czterech sal się wybrać!

Termin zgłaszania przypadków na Maraton EKG przedłużony!

Informujemy, że termin zgłaszania przypadków na Maraton EKG został przedłużony do 31 grudnia 2021. W tym roku najpopularniejsza sesja Kasprowiska odbywa się pod hasłem "Ten jeden szczegół..." Temat bardzo prawdziwy, bo wiemy doskonale jak małe szczegóły a czasem tylko jeden załamek, jedna ewolucja w jednym odprowadzeniu dają nam klucz do rozpoznania. Te szczegóły trzeba umieć zobaczyć, rozpoznać i wyciągnąć wnioski..

Propozycje przypadków należy nadsyłać mailowo na adres [email protected]

List Profesor Katarzyny Biernackiej, Przewodniczącej AENIT PTK

Serdecznie witam wszystkich Członków Asocjacji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny! Dzięki wysiłkom poprzedniego Przewodniczącego, dr Bartosza Szafrana i Zarządu Sekcji, działającego w latach 2019-2021 oraz Państwa decyzji, od 27. września 2021r jesteśmy asocjacją.

Rejestracja na Kasprowisko 2022 otwarta!

Na dokładnie pół roku przed inauguracją ruszyła rejestracja na Kasprowisko 2022! Formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj: http://kasprowisko.pl/kasprowisko2022/register/email/
Szczegółowe informacje o konferencji: kasprowisko.pl
Nasza konferencja wraca do Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane, liczba miejsc noclegowych jest w nim ograniczona, radzimy zatem się pospieszyć!

Rekomendacje telemedyczne opublikowane!

Bardzo dobra wiadomość!
Ukazało się zaktualizowane stanowisko dotyczące rozwiązań telemedycznych w kardiologii!! Powstało dzięki współpracy Komisji Informatyki i Telemedycyny PTK, SENiT i PAN.

Telemedicine solutions in cardiology: a joint expert opinion by the Information Technology and Telemedicine Committee of the Polish Cardiac Society, the Section of Noninvasive Electrocardiology and Telemedicine of the Polish Cardiac Society, and the Clinical Research Committee of the Polish Academy of Sciences (short version, 2021)

Kasprowisko 2021 już za miesiąc

Przypomnijmy, że w tym roku nasza konferencja to trzy (a w zasadzie cztery) w jednym - Konferencja Szkoleniowa SENiT PTK oraz International Congress Of Elecetrocardiology (połączony 21. Kongres ISHNE i 48. Kongres ISE). Dodatkiem są tradycyjne warsztaty Cardiology Meets Physics and Mathematics.

Strony